Menü Kapat
SAVAŞ AVİZE

SAVAŞ AVİZE

2962 Sokak M Blok No: 37
info@savasavize.com
(212) 476 52 63
www.savasavize.com

SAVAŞ AVİZE

Firmamız, Çağdaş iş anlayışı ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak; avize, aplik, şamdanlık, masa lambası gibi aydınlatma ürünleri alanlarında 1987 yılndan bugüne hizmet vermektedir.

Savaş Avize, sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak Camii, otel, iş merkezleri, ev vb. alanlar için aydınlatma ürünleri üretmektedir.

Ürünlerimiz, konusunda uzman ekibimizle, yüksek kalite ve işçilikle uzun yıllar kullanabilmeniz amacıyla üretilmektedir.

İmalatımızın büyük bir kısmı el yapımı olup sipariş üzerine özel tasarım avize uygulamaları yapılabilmektedir.

Ürünlerimiz, sabit ölçü ve modellerle sınırlı kalmayıp; müşterilerimizin arzusuna göre tasarlanıp farklı model ve seçenekler sunabilmekteyiz.

Avizelerimizde prinç malzeme kullanıldığından kesinlikle paslanmaz ve bozulmaz. Ürettiğimiz tüm aydınlatma ürünleri ve avizeler firmamız tarafından Savaş Avize güvencesi altındadır.

Savaş Avize, yapmış olduğu tüm ticari aktivitelerde çalışma ve iş ahlakına uygun şekilde hareket eder. Firmamız, yaptığı tüm işlerde kalite ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Eleştirilerinizi ve beğenilerinizi bizimle paylaşma arzusu ile daha iyiyi ve daha mükemmeli yakalayacağımızı ümit ederiz.

Saygılarımızla ...

FAVORİ ÜRÜNLERİMİZ

TÜM ÜRÜNLER
SAVAŞ AVİZE

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ