Menü Kapat

ERAY AYDINLATMA AVİZE GIDA İNŞ SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

ERAY AYDINLATMA AVİZE GIDA İNŞ SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

ERAY AYDINLATMA AVİZE GIDA İNŞ SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

2967 Sokak B Blok No: 05
eray_avize@hotmail.com
212 668 56 26
www.erayaydinlatma.com

ERAY AYDINLATMA AVİZE GIDA İNŞ SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

İlkeli ve dürüst yolculuğumuz Sebahattin Ördek Beyefendinin liderliğinde 1986 yılında başlamıştır. Önceleri imalat noktasında hizmet vermeye başlayıp daha sonra büyüme hedeflerimiz doğrultusunda kaliteli hizmet misyonumuzun asla geri planda kalmaması gerektiğini göz önünde bulundurarak ithalat noktasında da cesur ve sağlam adımlar attık. Her zaman önce müşteri memnuniyeti düşüncesi ile hareket ederek ithal ettiğimiz ürünleri perakende mağazalarımızda değerli müşterilerimizle buluşturmak için ilk mağazamız olan Sanko mağazamızı açtık. Perakende operasyonun yanı sıra Anadolu’dan gelen talepler üzerine toptan operasyonu başlattık burada yaklaşık 65 ile hizmet vermekle birlikte müşterilerimizin satış sonrası da memnuniyetini arttırmak için gece gündüz çalıştık. Sanko mağazamızdaki ulaştığımız yeni müşterilerin yanı sıra İstanbul’un diğer ilçelerinden de gelen talepler üzerine ikinci mağazamız olan Libadiye mağazamızı açtık. Burada da Anadolu yakasındaki müşterilerimize hizmet vermek yine bizim için önem arz etmekteydi sadece perakende ve toptan operasyonunun yanı sıra globalleşen dünyada online satış seçeneğini de müşterilerimize ulaşma anlamında bizim için bir adım oldu 2018 yılının başında başladığımız online satış operasyonumuz yılda 10.000 yeni müşteriye ulaşmamızı sağladı.

Bununla birlikte Avrupa’nın en büyük mobilya kentlerinden biri olan İstanbul’da üçüncü perakende şubemizi Masko mağazamızı açtık. Burada da gerek yerli gerek yabancı müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet vermek adına yine gece gündüz çalışmaktayız. Online satışla birlikte diğer illerden gelen memnuniyet mesajları bizi ziyadesiyle mutlu etti ve Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da da siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına yeni bir mağaza açma kararı aldık. 2019 yılı ile birlikte 30 yılı aşkın süredir köydeki bir evden şehirdeki rezidanslara kadar sizlere misafir olduk. Eray Aydınlatma ailesi olarak sizlerden biri olduğumuzu bilmemiz işimize dört elle sarılıp ülkemizde yerli ve milli sermayenin daha da güçlenmesini sağlamaktadır.

Geçmişten günümüze ve hatta yarına dimdik durabilmek için yine gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Toptan ve perakende olarak İstanbul’da dört Ankara’da bir olmak üzere beş ayrı noktada ve aynı zamanda e ticaret platformlarında da en kaliteli hizmeti sunmak adına hiçbir zaman durmayacağız ve şüpheniz olmasın ki tüm bu çabaların sonunda bizi takip ettiğinizde sizi aydınlığa götürmüş olacağız.

FAVORİ ÜRÜNLERİMİZ

TÜM ÜRÜNLER
ERAY AYDINLATMA AVİZE GIDA İNŞ SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

SHOWROOM GÖRÜNTÜLERİ